Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Renklerin Dansı Oyunu

Barbie Renklerin Dansı Oyunu

Barbie Renklerin Dansı Oyunu

Barbie Renklerin Dansı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçük kız çocuklarının sevimli prensesi Barbie her geçen gün yepyeni oyunlar sunmaya devam ediyor. Hayranları için çeşitli olarak pek çok oyunu olan Barbie’nin en çok tercih edilen pek tabi ki giydirme oyunlarıdır. Giydirme oyunlarının yanı sıra tedavi oyunlarında da pek çok kez görebilmekteyiz. Bugün ise giydirme oyunları kategorisinde yer alan ancak konsepti farklı bir oyun sunuyoruz sizlere. Barbie Renklerin Dansı oyunu sizlere büyük keyif verecek.

Barbie Renklerin Dansı oyununda amaç ise güzel yaz ayları ile birlikte Barbie’nin yaza uygun kıyafetler denemesini ifade etmektedir. Güzel yaz sıcaklığıyla birlikte yaza uygun kombinler denemek isteyen Barbie en güzel kıyafetleri yine dolabına serdi. Dolaba serdiği güzel kıyafetleri bir bir deneyen Barbie karar aşamasında anca tam olarak kararını verebilmiş değil. Bunun için de Barbie’ye yardım etmeniz gerekiyor.

Hiç vakit kaybetmeyin ve ekranda bulunan birçok elbiseyle denemelere başlayın. Tek parça ya da ayrı parçalardan da alt üst bölgesi için yararlanabileceksiniz. Saç, takı gibi özellikleri de es geçmeyin.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Bebeği Alerji Oluyor Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Bebeği Alerji Oluyor ve Barbie'nin Bebeği Alerji Oluyor oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top