Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Romantik Prenses Oyunu

Barbie Romantik Prenses Oyunu

Barbie Romantik Prenses Oyunu

Barbie Romantik Prenses Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzelliği ile dillere destan olmuş olan prenses Barbie için yepyeni bir oyuna hazır olun. Yine bir giydirme oyunu ile karşımıza çıkan Barbie bu tür oyun severler için farklı bir şekilde geliyor. Daha önce bu tür oyun oynamamış kişiler için ise güzel bir deneyim olacak olan Barbie Romantik Prenses oyunu eğlence kaynağı da olacaktır. Haydi durmayın ve Barbie’yi yine sevindirin…

Barbie Romantik Prenses oyununun konusu ise oyununun isminden de anlaşıldığı gibi romantik havaları temsil eden kıyafetler denemek olacaktır. Barbie, bahar aylarının gelmesiyle birlikte farklı bir giyim tarzı oluşturmak istemektedir. Sevgilisi Ken ile sık sık görüşen ve onun için süslenen Barbie yine bir buluşma için hazırlanmaya başlamıştır. Gardırobunda pek çok romantik hava katıcı kıyafetleri bulunan Barbie için sizler de öneride bulunacaksınız. Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve Barbie’nin Ken ile hemen buluşmasına katı sağlayın.

Ekrandaki bölümde kıyafetleri göreceksiniz. Dilediğiniz kadar kıyafet denemesi gerçekleştirebilirsiniz. Kıyafet işlemlerini tamamladığınızda Barbie her zamanki gibi şık ve doğal gözükecektir.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Konser Kostümü Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Konser Kostümü ve Barbie'nin Konser Kostümü oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

One thought on “Barbie Romantik Prenses Oyunu

  1. çok güzel bir oyun ama bence birazda sıkıcı oyun ama barbienin kıyafetleri çok guzel keşke barbinin kıyafetleri benim olsa

Bir Cevap Yazın

Top