Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Rusyada Oyunu

Barbie Rusyada Oyunu

Barbie Rusyada Oyunu

Barbie Rusyada Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Tüm dünyayı güzelliği ile kasıp kavuran prensesler prensesi Barbie farklı ortamlarda tarz oluşturmaya devam ediyor. Daha önce onu pek çok kez farklı ortamlardaki şıklığı ile görmüştük. Bugün de yine başka bir ülkeye seyahat etmeye hazırlanıyor. Barbie Rusyada Oyunu ile Barbie’yi yine en güzel kız yapacağız. Ayrıca oyun ile yeni deneyimler kazanacak, eğlenceli dakikalardan geçeceksiniz.

Barbie Rusyada Oyununun konusu ise şu şekilde belirtilebilir: Daha önce birçok ülkede farklı konularda kahramanlığa soyunan Barbie bu kez Rusya’da. Rusya’ya ait gerekli olan giysilerle onu süslemeye çalışacağız. Daha çok yerel kıyafetlerin yer aldığı bölümden istediğiniz tarzı oluşturabilir, Barbie’nin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Barbie Rusya’da da en güzel kız olmayı planlıyor, bunun için sizlerden yardım istiyor.

Barbie’nin denemeler için fikirlerinize ihtiyacı var. Bunun için de hemen ekranda yer alan ve birbirinden farklı güzel kıyafetleri denemeye başlayın. En güzel kıyafetler karışık bir şekilde verilmiştir. İçinden zevkinize uygun en güzelini bulup onu aksesuar ve takılarla destekleyin. Barbie sayenizde çok güzel olacak.

 

Bir önceki yazımızda Barbie Deniz Altı Kraliçesi Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Deniz Altı Kraliçesi ve Barbie Deniz Altı Kraliçesi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top