Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Sahnelerin Yıldızı Oyunu

Barbie Sahnelerin Yıldızı Oyunu

Barbie Sahnelerin Yıldızı Oyunu

Barbie Sahnelerin Yıldızı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli dillere destan meşhur prenses Barbie farklı hallerde oyunlara konu olmaya devam ediyor. Daha önceden tedavi oyunları olsun, bakım oyunları olsun ve daha pek çok farklı kategorilerde olsun oyunlarını görmüştük. Bugün ise klasik olarak giydirme oyunlarında görüyoruz yine. Barbie Sahnelerin Yıldızı oyunu sizleri oynarken çok eğlendirecektir.

Barbie Sahnelerin Yıldızı oyunu, oyunun adından da belli olduğu gibi Barbie’nin bizlere yine çok güzel kıyafetler sunacağını gösteriyor. Barbie bu sefer sahneye çıkıyor ve sahnenin tozunu attırmaya geliyor. Hiç vakit kaybetmeyin ve Barbie ile ilgili uygun sahne kıyafetini hemen bulun ve ona giydirin. Barbie, sahneye çıkmak için sabırsızlanıyor ve bu konuda sizlerden acil bir şekilde destek bekliyor.

Ekran önermeleri sayesinde adımları kolay bir şekilde geçebileceksiniz. Kolay menü ile birlikte kıyafet seçimini ve diğer malzemeleri rahat bir şekilde kullanabileceksiniz. Kostümler iki parçadan oluşmaktadır. Bu parçaları birleştirip güzel ve uyumlu bir kombin üretmelisiniz. Diğer aksesuar, takı ve ayakkabı gibi seçeneklere dikkat de özen göstermeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Bakım Banyosu Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Bakım Banyosu oyunu ve Barbie'nin Bakım Banyosu Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top