Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Süper Kahraman Oyunu

Barbie Süper Kahraman Oyunu

Barbie Süper Kahraman Oyunu

Barbie Süper Kahraman Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie‘nin daha önce pek çok oyununu gördük. Bu muhteşem oyunlar genellikle onu giydirmece oyunu adı altında oldu. Bu güzel ve yeni oyunumuzda ise Barbie süper kahramanlığa soyunmaktadır. Tabi süper kahraman olmanın da gereklilikleri vardır. Onun için bu en yeni oyunumuzda Barbie’yi yine güzel kostümler bekliyor. Barbie Süper Kahraman oyunu sizleri çok eğlendirecektir.

Barbie Süper Kahraman oyunu süper kahraman olmak isteyen Barbie’nin bu özelliğe uygun kıyafetleri denemesini konu etmektedir. Barbie, birbirinden güzel ve farklı olarak tasarlanmış bu şık kostümleri tek tek denemek istiyor. Tek tek deneyebilse de hangisinin yakıştığına tam olarak karar veremiyor. Kıyafet seçimi için Barbie’ye yardım ve danışmanlık yapmanız gerekecek. Barbie’nin acil olarak hazırlanması gerekiyor.

Güzel kıyafetlerini denerken kıyafetlere uygun olarak saç stillerini de bir yandan deneyebilmektesiniz. Aksesuarlarla birlikte güzel bir takım oluşturduğunuzda Barbie çok şık görünecektir. Oyun içinde bulunan tek ve parça modellerle elbise ya da parça giyimler oluşturabilirsiniz. Ayakkabı, saç ve makyaj da giyimine uygun olursa Barbie’nin şıklığını tam olarak yerine getirmiş olacaksınız.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Hint Gelinliği Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Hint Gelinliği ve Barbie'nin Hint Gelinliği oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top