Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie ve Arkadaşları Oyunu

Barbie ve Arkadaşları Oyunu

Barbie ve Arkadaşları Oyunu

Barbie ve Arkadaşları Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie’yi çeşitli ortamlarda en güzel kız olarak görmeye devam ediyoruz. Daha önce eşi, çocukları ve arkadaşları ile pek çok organizasyonlara katılmış, onlarla birlikte vakit geçirmişti. Tek başına katıldığı davetlerde de en güzel olmayı hedeflemiş ve bunda her zaman başarılı olmuştu. Bugün de yine arkadaşlarıyla vakit geçirecek olan Barbie‘yi en güzel kız yapabilecek misiniz? Cevabınız evet ise hiç durmayın ve Barbie ve Arkadaşları oyununa katılın.

Barbie ve Arkadaşları oyununun konusu oyun adından da belli olmaktadır. Arkadaşları ile birlikte alışverişe gidecek olan Barbie’yi sadece giydirmekle kalmayacaksınız, oyun içinde ekstradan farklı oyunlar da bulacaksınız. Alışverişe giderken araba ile yol üzerinde bulunan mücevherleri toplayın. Sonrasında Barbie’ye farklı tarzlarda makyaj yapın. Makyaj işleminden sonra arkadaşları için de aynı şeyleri yapın.

Oyuna devam ettiğinizde yeni yeni sürprizlerle karşılaşacaksınız. Oyun için oyunlar bulabileceğiniz bu güzel uygulama ile hem yarışıp hem de Barbie’yi süsleyeceksiniz. Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve bu zevkli, eğlenceli oyuna sizler de ortak olun.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top