Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Ve Hayvanları Oyunu

Barbie Ve Hayvanları Oyunu

Barbie Ve Hayvanları Oyunu

Barbie Ve Hayvanları Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyanın eşsiz güzeli prenses Barbie her gün ilginç bir oyunla oyunlara yenilik katmaya devam ediyor. Önceki oyunlarında farklı hallerde gördüğümüz sevimli güzel bugün de değişik bir oyunla hayranlarının karşında. Barbie’nin bu son oyunu Barbie Ve Hayvanları oyunu siz değerli küçük hayranları çok sevindirecektir. Barbie oyunları sevenler için çok güzel bir oyun sizleri bekliyor.

Barbie Ve Hayvanları oyununun konusu oyunun isminden de anlaşılabileceği gibi Barbie’nin sevimli hayvanlarının bakımı üzerinedir. Barbie işleri dolayısıyla tatlı ev arkadaşlarını ihmal etmiş. Daha fazla ihmal etmeyen Barbie onlar için apar topar plan yapmıştır. Temizlik ve bakım için gerekli malzemeleri toplayan Barbie çok sevdiği hayvanlarına bakalım neler yapacak. Siz de Barbie’ye sevimli yaratıkları için yardımcı olmaya ne dersiniz?

Öncelikle yardım edeceğiniz hayvanı seçin ve işlemlere başlayın. Tüylerini tarayın, tırnaklarını kesin. Yaptığınız işlemleri diğer hayvan için de farklı şekillerde yapabilirsiniz. Hayvanların temizlikleri bittikten sonra onları giydirin. Oyunun yönlendirmeleri eşliğinde adımları rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Barbie ve hayvanları çok mutlu olacak.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top