Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Ve Kardeşlerinin Süper Gücü Oyunu

Barbie Ve Kardeşlerinin Süper Gücü Oyunu

Barbie Ve Kardeşlerinin Süper Gücü Oyunu

Barbie Ve Kardeşlerinin Süper Gücü Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie oyunları içinde en çok ilgi odağı haline gelen tür Barbie’yi giydirme oyunlarıdır. Daha önce de birçok kez Barbie giydirme oyunu oynamışsınızdır. Daha önce de sizlere sunduğumuz Barbie giydirme oyunlarının yanı sıra Barbie ve kız kardeşlerinin giyimini de bu sefer sizlere sunuyoruz. Barbie Ve Kardeşlerinin Süper Gücü oyununu oynarken büyük keyif alacaksınız.

Barbie Ve Kardeşlerinin Süper Gücü oyunu, oyunun adında da anlaşılacağı gibi daha önce oynayanlar bilir Barbie ile birlikte kız kardeşlerini giydirmek olacaktır. Barbie ve kız kardeşleri daha önce çizgi filmlere ve masallara da konu olmuştu. Bu sevimli kahramanlar gittikçe ün yaptılar ve taraftarları tarafından pek bir sevilmeye başladılar. Barbie ve kız kardeşleri serüvenlerine devam etmek istiyorlar. Maceraları için onlara da kostümler gerekiyor. Bunun için Barbie ve kız kardeşlerine güzel ve onlara yakışan kostümler bulmanız gerekiyor.

Giydirmek istediğiniz karakterin üzerine tıkladığınızda giydirmeye uygun seçenekler çıkacaktır. Ekrandaki yönledirmeler eşliğinde güzel kostümler oluşturabilir, karakterlerimizi süper kahramanlara dönüştürebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Şirin Bebeğinin Bakımı Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie oyunları, Barbie'nin Şirin Bebeğinin Bakımı ve Barbie'nin Şirin Bebeğinin Bakımı Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top