Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Ve Kedileri Oyunu

Barbie Ve Kedileri Oyunu

Barbie Ve Kedileri Oyunu

Barbie Ve Kedileri Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli, dünyalar prensesi, tatlı mı tatlı Barbie hayranlarını yalnız bırakmamaya devam ediyor. Bugün de farklı bir giyim oyunu konsepti ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Barbie için çok heyecanlanacaksınız. Barbie Ve Kedileri Oyunu ile güzel dakikalara hazır olun. Küçüklü büyüklü kızların eğlence kaynağı olacak bu oyun çok sevilecek gibi gözüküyor.

Barbie Ve Kedileri oyununun konusu ise şu şekildedir: oyunun isminden de belli olduğu gibi Barbie ve kedileri geziye çıkıyor ve giyinmeleri için sizlerden yardım istiyor. Haydi durmayın ve güzeller güzeli Barbie ve sevimli kedileri için kolları sıvayın. Tabi giyim öncesi birkaç temizlik aşamasından geçeceksiniz. Bunları tamamladıktan sonra en güzel kıyafetleri Barbie’ye ve en güzel görünümleri kedilere katacaksınız.

Kedileri yıkayıp ev kurulayıp tırnak kesme işlemine başlayın. Güzelce karınlarını doyurduktan sonra ise tasmalarını takın. Kedilerin işleri son bulduktan sonra Barbie için çalışacaksınız. En güzel elbiseyi seçin ve saçlarına geçin. Çanta, ayakkabı ve birbirinden süslü aksesuarları takmayı da ihmal etmemelisiniz. Barbie ve kedileri çok sevimli görünecek…

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top