Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie Venedikte Oyunu

Barbie Venedikte Oyunu

Barbie Venedikte Oyunu

Barbie Venedikte Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie ile ilgili günümüze ne çok oyun sığmıştır. Bunlar arasında en tutulanı ise giydirme oyunlarıdır. Giydirme oyunlarından sonra gelen oyunlar arasında ise ameliyat oyunları ve çeşitli bakım oyunları gelmektedir. Ancak bu oyunların ortak noktaları hepsinin muhteşem bir şekilde tasarlanıp kurgulanmasıdır. Barbie Venedikte oyunu ile birlikte çok güzel vakitler geçirecek, bilgiler edineceksiniz.

Barbie Venedikte oyununun konusu tam olarak Barbie’nin aşıklar kasabası olan Venedik’e gidip o bölgede şık giyimler denemesi olacaktır. Barbie pek çok kez farklı meşhur olmuş şehirleri gezmiştir. Bu sefer ki durağı ise ilginç gondolları ve su kanalları ile meşhur olan aşıkları kasabasıdır. Bu diyarda da ortama uygun olarak güzel kıyafetler deneyecek olan Barbie yine en iyi olmaya çalışacaktır.

Nasıl oynanır?

Günlük giyimlerle birlikte bu şehrin havasını en iyi ve en rahat bir şekilde almak isteyen Barbie’ye yardım edin. Ekranda bulunan bölüm aracılığı ile çeşitli kıyafetler deneyebilirsiniz. Yönlendirmeler eşliğinde hazırlayacağınız Barbie Venedik’e farklı bir hava katacak, tüm dikkatleri üzerine çekecektir.

Bir önceki yazımızda Barbie Kutlama Prensesi Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Kutlama Prensesi ve Barbie Kutlama Prensesi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top