Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin 16 Yaş Partisi Oyunu

Barbie’nin 16 Yaş Partisi Oyunu

Barbie'nin 16 Yaş Partisi Oyunu

Barbie’nin 16 Yaş Partisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie yine bir parti oyunu ile daha karşımıza çıkmaktadır. Daha önce pek çok kez davet oyununda karşılaştığımız Barbie bugün yine bu tür bir oyunla bizleri eğlendirecektir. Tedavi oyunları, bakım oyunları gibi eğlendirdiği kadar bugün Barbie’nin 16 Yaş Partisi oyunu da siz değerli küçük hayranları fazlasıyla mutlu edecektir. Haydi durmayın ve bu neşeli oyuna ortak olun…

Barbie’nin 16 Yaş Partisi oyunundaki amaç ise Barbie’nin yeni yaşını kutlamak ve bu doğum günü partisine çok güzel bir şekilde hazırlanmak istemesidir. Barbie birçok ülkede de var olan 16 yaş için partisini denemek istemektedir. Bu güzel gün için en güzel şekilde hazırlanmak isteyen Barbie bakımını yapmış artık hazırlıkları sonlandırmak istemektedir. Son hazırlıkları ise kıyafet denemesidir.

Küçüklüğünden beri giyim konusunda fark oluşturan prenses Barbie bu günde de en güzel kız olma yarışı içindedir. Gardırobu zengin ve muhteşem kıyafetlerle doludur. Bu zenginlik sayesinde işlemlerinizi rahat bir şekilde yapabilmektesiniz. Ayrıca oyun ekranındaki yönlendirmeler de size rahatlık verecektir. Haydi bir an önce Barbie’nin takımını oluşturun.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Vintage Gelinliği Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Vintage Gelinliği ve Barbie'nin Vintage Gelinliği oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top