Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Ameliyatını Yap Oyunu

Barbie’nin Ameliyatını Yap Oyunu

Barbie'nin Ameliyatını Yap Oyunu

Barbie’nin Ameliyatını Yap Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli şirin Barbie yine bir ameliyat oyunu ile daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Daha önce pek çok kez tedavi ve ameliyat ettiğimiz Barbie bugün de Barbie’nin Ameliyatı Yap oyununu bizlere sunuyor. Ameliyat oyunu sevenler ya da Barbie oyunu sevenler için vazgeçilmez bir keyif kaynağı olacak bu oyun ile daha önce oynamamış olanlar için de güzel bir tecrübe olacaktır.

Barbie’nin Ameliyatı Yap oyununun konusundan bahsedecek olursak eğer, oyun Barbie’nin ayak ameliyatı ile ilgilidir. Yolda arkadaşları ile birlikte gezi yaparken önüne dikkat etmeyen Barbie çukura denk gelmiş ve ters bir şekilde düşmüştür. Talihsiz bir şekilde düşen Barbie’nin ayağında kırıklar oluşmuştur. Hemen hastaneye kaldırılan Barbie için tedavi işlemlerini hemen başlatın.

Öncelikle kırık tespiti için röntgen çekmeniz gerekecektir. Next sekmesi ile adımları izleyebilir ve ameliyat işlemine başlayabilirsiniz. Doğru seçeneklerle birlikte hızlı bir şekilde oyun adımlarını geçebileceksiniz. Bu da yönlendirmeler sayesinde kolayca yapılabilir. Haydi hiç vakit kaybetmeyin ve canı yanan Barbie’nin tedavisine hemen başlayın.

Bir önceki yazımızda Barbie Deniz Altı Kraliçesi Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Deniz Altı Kraliçesi ve Barbie Deniz Altı Kraliçesi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top