Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Balayı Gezisi Oyunu

Barbie’nin Balayı Gezisi Oyunu

Barbie'nin Balayı Gezisi Oyunu

Barbie’nin Balayı Gezisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli Barbie farklı ve ilginç oyunlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Küçük kızların idolü olan prenses onlara hitaben pek çok oyunda yer alıyor. Zaman zaman erkek hayranlarını düşünerek farklı oyunlarda yer alsa da genel olarak giyim oyunları ile kendisinden söz ettirmektedir. Barbie’nin Balayı Gezisi adlı yeni oyun, özellikle kız hayranlarını çok eğlendirecektir.

Barbie’nin Balayı Gezisi oyununun konusu ise şu şekilde verilmiştir: tekne ile birlikte balayı gezisi yapan Barbie için geçmiş oyunlarda da olduğu gibi giyim üzerine çalışmalar yapılacaktır. Özellikle sonbahar için seçilen kıyafetler arasından Barbie’ye doğru seçimler yapacaksınız. Barbie sizlere kolaylık olması açısından pek çok kıyafet toplamıştır. Balayı için kıyafet seçimini sizlere bırakmakta ve en güzel şekilde hazırlanmak istemektedir.

Ekranda bulunan kıyafetleri deneyebilirsiniz. Bu çok seçenekli kıyafetler içinden Barbie’ye en uygun olanı bulup giydirmelisiniz. Bazı özellikleri de es geçmeyin. Özellikle saçlarını da en iyi şekilde görmek isteyen Barbie’ye yardımcı olun. Kıyafet ve diğer seçenekleri yaptığınızda Barbie en güzel şekilde görünecektir.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top