Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Banyosu Oyunu

Barbie’nin Banyosu Oyunu

Barbie'nin Banyosu Oyunu

Barbie’nin Banyosu Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyalar güzeli sevimli prenses Barbie her yeni güne muhteşem oyunlarla başlıyor. Minik hayranları için birbirinden farklı oyunlara konuk oluyor. Genel olarak kızlara hitap eden oyunlarda görsek de zaman zaman erkek hayranları için de güzel oyunlarda görebiliyoruz onu. Bugün de her iki kesimin rahatlıkla oynayabileceği oyun olan Barbie’nin Banyosu Oyunu hayranlarınca çok sevilecek bir oyun olacak.

Barbie’nin Banyosu Oyununun konusu ise şu şekilde verilebilir: Barbie temizlik sonrası banyo takımını dağıtmış ve bunları farklı olarak dekore etmek istemektedir. Barbie yeni aldığı mobilyaları monte etmek için banyo temizliği yapmıştır. Eski eşyaları ile birlikte yenilerini de kullanmak isteyen Barbie’nin işi bir hayli zor. Bunun için de hem yorgun olan Barbie’nin yardıma ihtiyacı var ve bu konuda sizlerden yardım istiyor.

Mobilyalar ortaya toplanmış bir şekilde karışık halde durmaktadır. Mause yardımı ile birlikte istediğiniz eşyayı istediğini tarafa çekip monte edebilirsiniz. Dekorasyon ipuçları ise ekranın sol alt kısmında yer almaktadır. Kalp sekmesiyle bilgi alabilir, adımları rahat bir şekilde geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top