Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Barbie’nin Beyin Ameliyatı Oyunu

Barbie’nin Beyin Ameliyatı Oyunu

Barbie'nin Beyin Ameliyatı Oyunu

Barbie’nin Beyin Ameliyatı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Daha önce pek çok karakterin tedavi ve ameliyat oyunlarına konuk olduğuna şahit olmuşsunuzdur. Barbie de bugün kendi konseptinin dışına çıkarak tedavi ve ameliyat oyunları kategorisine konuk olmaktadır. Daha önceden pek çok kez giydirme oyunlarında misafirimiz olan Barbie, Barbie’nin Beyin Ameliyatı oyunu ile bir ameliyat oyununda karşımızda. Bu oyunla da farklı bir deneyim yaşayacak, bilgi sahibi olacak ve eğleneceksiniz.

Barbie’nin Beyin Ameliyatı oyununda belirlenen amaç oyunumuzun isminde de belirttiğimiz gibi bir ameliyat oyunudur. Barbie, beyninde oluşan yoğun ağrılar sebebiyle doktora gitmişti. Doktorun teşhisi ise hiç de güzel değildi. Teşhis sonucu ufak çaplı bir ameliyat geçirecek olan Barbie’ye yardım etmelisiniz. Barbie’nin doktorluk görevi sizleri bekliyor…

Bu tür oyunları daha önce masal karakterleri üzerinden de oynamışsınızdır ancak Barbie ile daha fantastik ve zengin bir görsellikle oynayacaksınız.

Muayene işlemi sonucunda ameliyat işlemine başlayın.Hazırlık için narkoz vermeli ve saçlarını kazımalısınız. Ekranda bulunan işlemleri tek tek sırasıyla yerine getirin. Ameliyat sonrası bile bakımını ihmal etmeyen Barbie’nin hali sizleri çok şaşırtacak…

 

Bir önceki yazımızda Barbie Ve Havalı Tarzı Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie oyunları ve Barbie ve Havalı Tarzı hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top