Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Çilek Aşkı Oyunu

Barbie’nin Çilek Aşkı Oyunu

Barbie'nin Çilek Aşkı Oyunu

Barbie’nin Çilek Aşkı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie küçük kız hayranları için muhteşem oyunlarını sergilemeye devam ediyor. Daha önce pek çok kez giydirdiğimiz Barbie’yi dünyanın en güzel kızı yapıyorduk. Her katıldığı ortamda en güzel olmayı becerebiliyordu. Bugün ise biraz farklı bir konseptle çıkıyor karşımıza. Barbie’nin Çilek Aşkı oyununu oynayınca ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Barbie’nin Çilek Aşkı oyununda amaç ise, Barbie’nin mutfakta da ne kadar maharetli olduğunu konu etmektedir. Bugün yine Barbie’ye yardımcı olacak en güzel yiyeceği hazırlaması için destek çıkacağız. Barbie, giyimde olduğu kadar yemek konusunda da en iyiler arasında olduğunu göstermek istiyor. Bunun için de güzel bir milkshake yapmak için kolları sıvadı. Barbie için en güzel çilekli tatlıyı yapmaya hazır olun.

Barbie çileği çok seven bir kişidir. Onun için de bahçede yetiştirir. Çileği sevdiği için de bol bol çilekli yiyecekler yapar. Bugün de milkshake yapıyor. Ekranda bulunan malzemeler ile Barbie’ye yardım edin. Barbie sizlerin yardımıyla güzel bir milkshake hazırlayacaktır. Oyun sonunda Barbie’nin giyimini de yapacaksınız.

Bir önceki yazımızda Barbi'nin İş Görüşmesi Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbi'nin İş Görüşmesi Oyunu Oyna, Barbie ve Barbie'nin İş Görüşmesi hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top