Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Gardrobu Oyunu

Barbie’nin Gardrobu Oyunu

Barbie'nin Gardrobu Oyunu

Barbie’nin Gardrobu Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie giydirme oyunlarına hiç ara vermeden devam ediyor. Sevgili hayranları için her gün yeni oyun çıkaran sevimli prenses bugün de çok eğleneceğiniz bir oyunda yer alıyor. Çocukların fenomeni dünyalar güzeli Barbie için yine yardımlarda bulunacak onun en şık olması için elinizden geleni yapacaksınız. Barbie’nin Gardırobu oyunu ile çok eğleneceğinizi belirtmek isteriz.

Barbie’nin Gardırobu oyununun konusu, oyunun isminden de anlaşılacağı gibi güzel Barbie’nin gardırobunun içinde buluna şık kıyafetleri onun üzerinde denemek ve en şık olanı seçmek olacaktır. Arkadaşının partisine hazırlanan ve ortamın en güzel kızı olmayı düşleyen Barbie çok heyecanlı. Heyecanı onun diğer kızlardan daha güzel olması içindir. Barbie’nin gardırobunda onun hoşuna gidecek olan pek çok kıyafet var. Sizin de zevkinize güveniyor ve Barbie sizden yardım istiyor.

Gardıropta bulunan kıyafetleri tek tek deneyin ve Barbie için en ideal olanı seçin. Uzun, kısa ve daha farklı modeller bulabilirsiniz. Barbie için havalı saçlar, gösterişli ayakkabılar seçmeyi de unutmayın. Aksesuarlarla birlikte takımı tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top