Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Günlük Hazırlığı Oyunu

Barbie’nin Günlük Hazırlığı Oyunu

Barbie'nin Günlük Hazırlığı Oyunu

Barbie’nin Günlük Hazırlığı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Hemen hemen hepimizin küçükken bir Barbie bebeği olmuştur. Genellikle kız kesiminin vazgeçilmez oyun karakteri olan Barbie, çizgi filmlerde ve masallarda da pek çok rol aldı. Günümüzde ise oyunlarda tercih edilir oluyor. Barbie’nin çok fazla oyunu var. Giydirme oyunları ve bakım oyunları ile ilgi odağı haline gelen Barbie sevenler için bugünkü önerimiz Barbie’nin Günlük Hazırlığı oyunu olacaktır. Oyunumuzu oynayan oyundan çok eğlenecek.

Barbie’nin Günlük Hazırlığı oyunu, her Barbie oyunu gibi bakım içeriklidir. Barbie daha önce giydirme ve saç bakımları ile ilgili oyunlarda karşımıza çıkmaktaydı. Bugün ise yine aynı şekilde Barbie’nin bakımını yapacaksınız ve günlük giyim kombini oluşturacaksınız. Barbie arkadaşı ile birlikte bir alış veriş merkezine gitmek ister. Arkadaşı ile gezerken şık görünmek isteyen Barbie’yi en şık haliyle hazırlamalısınız. Onu mutlu etmek için makyaj ve giyimini uydurmanız gerek. Saç bakımını da ihmal etmeyiniz.

Günlük olarak rahat bir giyim kombini bekleyen Barbie için ekranda pek çok seçenek bulmak mümkün. Barbie’nin şık ve mutlu görünmesi sizlerin çabasıyla olacak.

Bir önceki yazımızda Bebek Barbie Ve Bebek Ken Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie giydirme oyunları ve Bebek Barbie Ve Bebek Ken hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top