Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Günlük Tarzı Oyunu

Barbie’nin Günlük Tarzı Oyunu

Barbie'nin Günlük Tarzı Oyunu

Barbie’nin Günlük Tarzı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzelliği dillere pelesenk olmuş prenses Barbie ile çocuklar eğlenmeye devam ediyor. Özellikle kız çocukları için giyim oyunları fenomen olmuş durumda. Giyim oyunları ile birlikte çocukların eğlence kaynağı karakteri haline gelen Barbie serüvenlerine ara vermeden devam ediyor. Barbie’nin Günlük Tarzı oyunu ile güzel dakikalar geçireceğinizi rahatlıkla belirtebiliriz.

Barbie’nin Günlük Tarzı oyununun konusu ise şu şekildedir: günlük yaşamda geçirdiği vakitlerde en güzel ve en rahat şekilde görünmek isteyen Barbie’nin giyim çalışmalarıdır. Barbie bugün tek başına bir yürüyüş yapacaktır. Yürüyüş yapmadan önce de planlarını yapan Barbie en güzel ve en rahat kıyafetlerde bu planları uygulayacaktır. Barbie için güzel bir kombin oluşturmayı ve onu bu güne en rahat bir şekilde hazırlamaya ne dersiniz?

Ekranda Barbie’nin gardırobu yer alacaktır. Kot pantolon, gömlek vs. pek çok kombinleme seçeneğiniz mevcut. Barbie’nin en güzel tercihleri yapacağınızdan şüphesi yok. Ekran yardımları vasıtası ile Barbie’yi en güzel şekilde hazırlayın. Daha pek çok özellikleri de oyun içinde bulabilecek, Barbie’yi mutlu edeceksiniz.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top