Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Hamile Alışverişi Oyunu

Barbie’nin Hamile Alışverişi Oyunu

Barbie'nin Hamile Alışverişi Oyunu

Barbie’nin Hamile Alışverişi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie ile ilgili o kadar çok oyun var ki hangi birini önersen hepsi de birbirinden güzel. Ancak şu da gerçek ki giydirme oyunları içinde Barbie ün yapmış ve elit kategoride belki de birinci sırada yer almaktadır. Bugün sizlere Barbie ile ilgili güzel bir oyun daha sunmak istedik. Barbie Hamile Alışverişi oyununu oynayanlar oynarken büyük zevk alacaklardır.

Barbie Hamile Alışverişi oyununun amacı anlaşıldığı gibi Barbie ile ilgili hamile kıyafetleri seçmek ve onu giydirmek olacaktır. Çok sevdiği arkadaşı Ken ile evlendikten kısa bir süre sonra hamile olan Barbie şıklığından ödün vermek istemiyor. Bunun için de hamilelik süresi boyunca kullanacağı pek çok elbise deniyor ve alıyor. Küçüklüğümüzden beri Barbie’yi hep şık görmüşüzdür ve onu farklı kılan özelliği giyimidir. Bunun için de hamileyken bile ona en uygun kıyafeti seçmemiz gerekiyor.

Pek çok farklı amaçlı elbise bulmanız mümkün. Günlük, gece ya da spor giyimleri deneyebilirsiniz. Buy sekmesiyle kıyafetleri satın alma işlemine başlayacaksınız. Bu zevkli oyun sonrası Barbie’yi güzel kıyafetlerle mutlu edin.

Bir önceki yazımızda Objeleri Bul Barbie'yi Giydir Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, giydirme oyunları ve Objeleri Bul Barbie'yi Giydir Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top