Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin İkizleri Oyunu

Barbie’nin İkizleri Oyunu

Barbie'nin İkizleri Oyunu

Barbie’nin İkizleri Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzel dünya tatlısı sevimli prenses Barbie her gün yeni yeni oyunların içinde yer almaya devam ediyor. Bugün de farklı bir oyun içinde yer alan Barbie bizleri yine eğlence dolu dakikalar içine çekecek gibi gözüküyor. Bu zevkli Barbie’nin İkizleri oyunu zevk kaynağınız olacak.

Barbie’nin İkizleri oyununun konusu ise şu şekildedir: Barbie’nin ikiz bebekleri için bakım yapmak. Sevimli Barbie’nin tatlı bebekleri için yardım etmeye hazır olun. Barbie ikizlere bakmakta zorlanıyor ve birine bakarken diğeri huysuzlanabiliyor. Bunun için de Barbie’nin ikizlere bakım yaparken yardımcısı olun. İkizlere banyo yaptırıp güzelce yıkayacaksınız. Bezini takacak ve kıyafetlerini giydireceksiniz. Sonra da besleyecek onlarla oyun oynayacaksınız.

Ekranda oyuncaklar yer alacaktır. Sevimli ikizler için en güzel seçenekleri uygulamanız gerekecek. Bebeklerin zamanla uykusu gelecektir. Uykuları gelince kıyafetlerini çıkaracaksınız. Sonra Barbie onlara hikaye okuyacak. Hikaye esnasında yapmanız gerekeni oyun belirtecek. Oyun yardımlarını “HINT” yazısı ile alabileceksiniz. HINT sekmesi ile birlikte ok tuşunu kullanabilir adımları geçebilirsiniz. Barbie ve ikizleri sevindirin.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top