Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Kaçamakları Oyunu

Barbie’nin Kaçamakları Oyunu

Barbie'nin Kaçamakları Oyunu

Barbie’nin Kaçamakları Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie kaçamak oyunlarına ara vermeden devam ediyor. Daha önce ev işleri için kaçamak yapan ve bunda sayenizde başarılı olan Barbie bugün de yardımlarınızı diliyor. Barbie ile ilgili daha önce oynadığınız diğer oyunları aklınızdan çıkarın ve bu oyuna konsantre olun. Çünkü Barbie’nin bakımı ve eğlencesine ortak olacak, onu mutlu edeceksiniz. Barbie’nin Kaçamakları oyunu ile sizler de tıpkı Barbie gibi çok mutlu olacaksınız.

Barbie’nin Kaçamakları oyunununu konusu ise tam olarak şöyledir: Barbie annesinin isteği ile kitap okumaya çalışır. Ancak Barbie okumak istemez ve televizyona bakıp güzellik malzemeleri ile oynamaktadır. Zaman zaman annesi kontrol edecektir güzel prensesi. Daha önceki oyununda olduğu gibi annesi odadan çıktığında televizyon izleyecek, bakım yapacaktır. Barbie için yardımcı olmaya var mısınız?

Oyun ekranındaki yönlendirmeler ile birlikte güzel bir oyun çıkarabilirsiniz. Kaçamak alanlarını oyunda net bir şekilde görebileceksiniz. Annesi olmadığı durumlarda Barbie’nin isteklerine kulak verin. Annesi girince de kitap okuması gerekiyor. Bunun için çok dikkatli olmanız şart. Barbie size güveniyor.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top