Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Kol Tedavisi Oyunu

Barbie’nin Kol Tedavisi Oyunu

Barbie'nin Kol Tedavisi Oyunu

Barbie’nin Kol Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie alışık olduğumuz oyunlarının dışında bir oyunla karşımıza çıkıyor bugün. Daha önce pek çok kez giydirme oyununa tanıklık etmiştik. Bugün ise bir tedavi oyunu ile karşımıza çıkmaktadır. Ameliyat ve tedavi oyunları için güzel bir örnek olan Barbie’nin Kol Tedavisi oyunu, Barbie hayranlarını çok oynarken çok sevindirecek ve eğlendirecektir.

Barbie’nin Kol Tedavisi oyunu, oyunun isminden de anlaşıldığı gibi Barbie’nin kol sakatlığı sebebiyle tedavi olmasını konu etmektedir. Güzel prenses Barbie arkadaşları ile birlikte arabada gezerken talihsiz bir kazaya denk gelmiştir. Arkadaşının arabası süratle giderken aniden fren yapmış ve birkaç arkadaşıyla birlikte yaralanmıştır. Barbie kolundan kötü derecede sakatlanmıştır. Apar topar hastaneye koşan arkadaşlar için öncelikle Barbie’nin tedavisi uygunlanmaktadır. Tedavisi için acil bir şekilde yardım bekleyen Barbie sizlerden medet ummaktadır. Acı çeken Barbie’yi böyle görmeye dayanamayacak ve hemen yardım yapmak isteyeceksiniz.

Ağrı kesici verin. Kolunda bulunan kıymıkları cımbız yardımıyla çıkarın. Ekranda bulunan ilaçları doğru bir şekilde kullanın. Röntgen ve alçılama işlemini unutmayın. Barbie sizin sayenizde iyileşecek.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Makyajı Ve Hazırlığı Oyunu başlığı içeren makalemizde bakım oyunları, Barbie ve Barbie'nin Makyajı Ve Hazırlığı oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top