Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Kostümünü Dik Oyunu

Barbie’nin Kostümünü Dik Oyunu

Barbie'nin Kostümünü Dik Oyunu

Barbie’nin Kostümünü Dik Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie davetlere çağrılmaya devam ediyor. Dünyalar güzeli Barbie her çağrıldığı organizasyonda harika kostümler giymekte. Her gün başka bir oyunda farklı bir tarzda gördüğümüz güzel prenses bakalım bugün nasıl giyinecek. Barbie’nin Kostümünü Dik oyunu Barbie oyununu sevenler için çok güzel bir giydirme oyunudur.

Barbie’nin Kostümünü Dik oyunu oyunun adından da anlaşıldığı gibi Barbie ile ilgili güzel bir kostüm oluşturma ve onun üzerinde deneme oyunudur. Barbie farklı olarak organizasyonlara katılmaya devam etmektedir. Daha önceki davetlerden iyi biliyoruz. Barbie’nin her davette farklılık oluşturduğunu mesela, iyi bilmekteyiz. Bu seferki organizasyon korku bayramıdır. Bu bayrama özel kıyafetler bulan güzel prenses kararını veremiyor. Çünkü buldukları kombinlerin içinde birçok güzel elbise var. Barbie’ye kostüm dikilmesi ve karar verilmesi açısından yardım etmelisiniz.

İlk işlem olarak dikilecek olan kostümü seçmektir. Barbie’nin beden ölçülerini alın. Biçki zamanı gelince seçtiğiniz elbiseyi özenle dikiniz. Dikiş işlemi sona erdikten sonra aksesuar ve takılarla birlikte süsleme yapın. Farklı desen ve modellerle birlikte dikim işlemini sonlandırınız.

Bir önceki yazımızda Bebek Tuana Grip Oluyor Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Bebek Tuana Grip oluyor ve Bebek Tuana Grip Oluyor Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top