Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Kostümünü Tasarla Oyunu

Barbie’nin Kostümünü Tasarla Oyunu

Barbie'nin Kostümünü Tasarla Oyunu

Barbie’nin Kostümünü Tasarla Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie ile ilgili güzel oyunlar hız kesmeden devam ediyor. Küçüklü büyüklü herkesin severek oynadığı Barbie oyunları özellikle giyim oyunlarında trend olmuş durumda. Özellikle kız hayranları bu yeni güzel oyunu kaçırmasınlar. Barbie’nin Kostümünü Tasarla oyunu sizleri çok eğlendirecek, giydirme oyunları arasında farklı bir deneyim katacak.

Barbie’nin Kostümünü Tasarla oyununun konusu ise şu şekildedir: güzel Barbie için en yeni kıyafetler geliştirip onun üzerinde bunları denemek olacaktır. Daha önceki giyim oyunlarında Barbie’nin kıyafetlerini hazır bulup onun üzerinde deniyorduk. Bugün ise Barbie için en güzel kıyafetleri bizler tasarlayacağız. Güzel bir hayal ürünü kostüm geliştirip bütün parçalarını bizler oluşturacağız. Tasarım ve takılar tamamen sizlerin eseri olacaktır. Haydi durmayın ve bu güzel kıyafetlerin terzisi olun.

Barbie için kıyafet yapacak ve onu mutlu etmeye çalışacaksınız. Bunun için de ekranda yer alan parçaları kullanacaksınız. Barbie giyim için sizleri bekliyor. Parça parça güzel bir kıyafet tasarlayacaksınız ve Barbie üzerinde deneyeceksiniz. İstediğiniz kadar deneme yapabilirsiniz. Haydi vakit kaybetmeyin ve Barbie’yi mutlu edin.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top