Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Muhteşem Manikürü Oyunu

Barbie’nin Muhteşem Manikürü Oyunu

Barbie'nin Muhteşem Manikürü Oyunu

Barbie’nin Muhteşem Manikürü Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyaların en güzel kızı olarak addedilen prenses Barbie gün geçtikçe daha bir farklı oyunlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Barbie ile birlikte pek çok farklı deneyimleri olmuştur küçük hayranlarının. Daha önce giydirme oyunlarında sıkça gördüğümüz Barbie’nin bugünkü oyunu da buna benzer ancak daha önce oynamadığını bir konseptte geliyor. Barbie’nin Muhteşem Manikürü oyunu sizleri çok eğlendirecek.

Barbie’nin Muhteşem Manikürü oyununda amaç Barbie’nin yine daha önceki oyunlarında görmeye alışık olduğumuz giyim kostümleri ile ilgili olmasa da bakımı ile ilgilidir. Barbie, giyimine ve makyajına çok önem vermektedir. Her gittiği yerde ve her zaman giyimde şıklık konusunda birinci durumdadır. Barbie’yi Barbie yapan da budur. Barbie, güzel olmanın esas unsurları arasında giyim ya da makyajın yanı sıra bakımın da bulunduğunu iddia eder. Bu yüzden Barbie sık sık cilt bakımı yapar.

Öncelikle tırnak bakımına geçeceksiniz ve sonrasında da törpüleme ve losyonlama yapılacak. İstediğiniz renkte renklendirme de yapabilirsiniz. Ekran yönlendirmesi sayesinde kolaylıkla güzel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Pembe Odası Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie oyunları ve Barbie'nin Pembe Odası hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top