Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Parti Davetiyesi Oyunu

Barbie’nin Parti Davetiyesi Oyunu

Barbie'nin Parti Davetiyesi Oyunu

Barbie’nin Parti Davetiyesi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzelimiz Barbie küçük hayranlarını artık oyunlarıyla bolca sevindirmeye devam ediyor. Daha önce pek çok kez masal ve çizgi filmlerde görüyorduk ancak şimdi oyunlarda daha fazla görüyoruz. Oyunları da genellikle kızlara hitap eden giydirme oyunları üzerinedir. Zaman zaman ameliyat oyunlarında ve bakım oyunlarında da görebilmekteyiz. Barbie’nin Parti Davetiyesi oyunu sizleri çok heyecanlandıracak…

Barbie’nin Parti Davetiyesi oyununda amaç, oyun adından da belli olabileceği gibi Barbie’nin vereceği bir davet için hazırlanacağını kapsamaktadır. Barbie’yi daha önce davetiyelere katılırken görürdük ancak bu sefer kendisi davet veriyor ve evini hazırlayıp güzel bir bakım yapıyor kendisine. Günlük hayatta bile en güzel olmayı hedef koyan prenses Barbie evindeki daveti için de şıklık yarışına girmek istiyor.

Öncelik olarak oyun ekranının sizleri yönlendireceğini ve basit bir oyun çıkaracağınızı dile getirebiliriz. Oyunun üst ekranında bolca kullanabileceğini malzemeler mevcut. Dilediğiniz şekilde ve zevkte tercih yapabilirsiniz. Oyun yönlendirmeleri ile birlikte kolaylıkla işlemleri gerçekleştireceksiniz. Barbie’yi partisi için güzel bir şekilde hazırlayacağınızdan şüphesi yok.

Bir önceki yazımızda Barbie Sahnelerin Yıldızı Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Sahnelerin Yıldızı ve Barbie Sahnelerin Yıldızı oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top