Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Pijamaları Oyunu

Barbie’nin Pijamaları Oyunu

Barbie'nin Pijamaları Oyunu

Barbie’nin Pijamaları Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyalar güzeli Barbie birbirinden güzel oyunları ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu ilginç ama güzel oyunları ile küçük hayranlarını sevindiriyor; sadece kızlara değil, erkeklere de hitap edebiliyor. Güzel oyunlarına bir yenisini daha eklemek isteyen Barbie Barbie’nin Pijamaları oyunu ile sevenlerinin karşısında. Barbie’nin bu yeni eğlenceli oyunundan da büyük keyif alacağınızı belirtebiliriz.

Barbie’nin Pijamaları oyununun konusu ise şu şekildedir: oyunun isminden de anlayabileceğimiz gibi Barbie’nin evde geçirdiği vakitler için giyim tercihleri yapmasıdır. Barbie uzun süren iş seyahatleri ve tatillerin ardından birkaç gün evde vakit geçirecektir. Evde vakit geçirmek için de çok çeşit kombinler aramaktadır. Gardırobuna baktığında yeni giyimler göremeyen Barbie alış verişe gider ve en ilginç, en şık giyim parçaları alır.

Evde rahat ve aynı zamanda şık gir görünüm elde etmek isteyen Barbie giyim denemeleri yapacaksınız. Ekrandan pek çok giyim parçası bulabilir Barbie’ye pijama takımı üretebilirsiniz. Barbie seçimleriniz ile çok sevimli görünecektir. Seçimleriniz sonrasında Barbie’ye güzel bir uyku arkadaşı da seçebilir, oyunu tamamlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Barbie Deniz Altı Kraliçesi Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Deniz Altı Kraliçesi ve Barbie Deniz Altı Kraliçesi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top