Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Plaj Stili Oyunu

Barbie’nin Plaj Stili Oyunu

Barbie'nin Plaj Stili Oyunu

Barbie’nin Plaj Stili Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli oyun kahramanımız Barbie bugün sevenleri karşısına muhteşem bir oyunla çıkmaya hazırlanıyor. Daha önceki giyim oyunlarında gördüğümüz ve her zaman onu en güzel yapmaya alışık olduğumuz Barbie için bakalım sevenleri bugün neler yapacak? Barbie’nin Plaj Stili oyunu ile eğlence dolu dakikalara hazır olun. Bu zevkli dakikalara şahit olmak için hiç vakit kaybetmeyin…

Barbie’nin Plaj Stili oyununun konusu daha önceki Barbie oyunlarında gördüğümüz gibi bir giydirme oyununu kapsamakta ve Barbie’nin plaj için muhteşem kostümler denemesine değinmektedir. Güzel Barbie yaz aylarının gelmesi ile birlikte sıcak havalardan bunalmış ve denize gitmeye kara vermiş. Arkadaşları ile birlikte plan yapan Barbie gidecekleri günü belirledikten sonra giyim hazırlıklarına başladı. Barbie, plaj için gösterişli parçalar aldı.

Bu parçaları bütünleştirip Barbie için muhteşem bir takım oluşturmanız istenecek. Oyun ekranında bulunan parçaları yine oyun ekranında bulunan yönlendirmeler ile bütünleyebilir, Barbie üzerinde denemeler yapabilirsiniz. Mayo, terlik, gözlük gibi parçalarla birlikte Barbie muhteşem görünecektir. Gardıroptan daha pek çok parça bulabileceksiniz.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top