Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Randevu Hazırlığı Oyunu

Barbie’nin Randevu Hazırlığı Oyunu

Barbie'nin Randevu Hazırlığı Oyunu

Barbie’nin Randevu Hazırlığı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyalar güzeli sevimli prenses Barbie hayranları için ilginç oyunlar sunmaya devam ediyor. Geçmiş oyunlarında da gördük ki Barbie genel olarak giydirme oyunları adı altında oyunlara konuk olmuş ve bu oyunlar ilgiyle takip edilmişti. Bugün de bakımını ve giyimi yapacağımız Barbie için yardımlarda bulunacağız. Barbie’nin Randevu Hazırlığı oyunu ile güzel dakikalar sizleri bekliyor…

Barbie’nin Randevu Hazırlığı oyununun konusu Barbie’nin önemli randevusu için temizlik, makyaj yapması ve kostümler denemesidir. Barbie değer verdiği bir arkadaşı ile buluşacak ve uzun zamandır görmediği için hasret giderecektir. Bunun için de en güzel şekilde görünmeyi hedeflemektedir. Aynı zamanda rahat ve faklı şeyler denemek isteyen Barbie için öncelikle bakım yapacaksınız. Haydi durmayın ve Barbie’ye bu konuda yardımcı olun.

Güzel ve kusursuz bir görünüm elde etmek isteyen Barbie için öncelikle yüz kısmını tamamlayın. Kaşını alın ve cilt bakımı için ne gerekiyorsa yapın. Barbie’nin temizliğini ve bakımını yaptıktan sonra ise kıyafetlerini seçeceksiniz. Pek çok seçeneğin sunulduğu ekrandan denemeler yapabilir, aksesuarlarla destekleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top