Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Spa Günü Ve Hazırlığı Oyunu

Barbie’nin Spa Günü Ve Hazırlığı Oyunu

Barbie'nin Spa Günü Ve Hazırlığı Oyunu

Barbie’nin Spa Günü Ve Hazırlığı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyaların en güzel prensesi Barbie güzellik konusunda birinci olmaya devam ediyor. Bunda şüphesiz sizlerin de payı büyük. Barbie oyunları içinde en sevilenleri giydirme oyunları bulunmaktadır. Giydirme oyunu olarak da birçok farklı alt kategoriler bulabilmekteyiz. Barbie’nin Spa Günü Ve Hazırlığı oyunu da sizlere önerebileceğimiz güzel bir Barbie giydirme oyunu çeşitlerindendir.

Barbie’nin Spa Günü Ve Hazırlığı oyununda amaç oyunun adında da belirtildiği gibi Barbi’ye bakım yapmak ve onu giydirmek olacaktır. Barbie katılacağı bir davet için evinde dinleniyor ve hazırlanıyor. Barbie’nin hazırlık aşamasında ona yardımcı olacak kişi yine sizler olacaksınız. Mis gibi bir banyo yapmayı da ihmal etmemeniz gerekecek. Öncelikle Barbie’nin banyosu için gerekli şartları oluşturmanız gerekiyor. Banyo suyunu oluşturun ve içine kokulu çiçekleri ilave edin. Vücudunu ve saçlarını yıkadıktan sonra saçlarına spa işlemi uygulayın. Banyo işlemi de bittikten sonra Barbie’ye gece için uygun bir makyaj yapın. Makyaj işlemini de geçtikten sonra artık sıra kıyafet seçimindedir. Barbie için en uygun kıyafeti seçin ve Barbie’ye şık bir görüntü verin.

Bir önceki yazımızda Barbie Gecelerin Perisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Gecelerin Perisi oyunu ve Barbie Gecelerin Perisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top