Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Temizlik Kaçamakları Oyunu

Barbie’nin Temizlik Kaçamakları Oyunu

Barbie'nin Temizlik Kaçamakları oyunu

Barbie’nin Temizlik Kaçamakları Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie ile ilgili pek çok oyun bulabiliyoruz. Daha önce birçok giydirme oyunlarında gördüğümüz ve zevkle oyunlarını oynadığımız sevimli karakter Barbie, en yeni oyunları ile hayranlarının karşısında boy göstermeye bugün de devam ediyor. Barbie’nin Temizlik Kaçamakları oyunu ile çok eğleneceğinizi rahatlıkla belirtebiliriz. Haydi durmayın ve Barbie’nin bu güzel oyunun ile farklı deneyimler kazanın.

Barbie’nin Temizlik Kaçamakları oyununun konusu ise, Barbie’nin dışarı çıkmak istemesini ancak annesi tarafından engellenmesini; sizin de ona yardımcı olmanızı belirtmektedir. Barbie tatil günü planlar yapmaktadır ancak yapılması gereken ev işleri de vardır. Annesi zaman zaman Barbie’yi kontrol etmektedir. Annesinin olmadığı zamanlarda ise gizli şekilde makyajlarını ve kıyafetlerini hazırlayan Barbie sizlerden yardım istiyor. Haydi durmayın ve yardım bekleyen Barbie’ye yardım edin.

Annesi odadan çıkarken yapılması gereken görevleri ekran yönlendirmeleri eşliğinde yapabilirsiniz. Annesi zaman zaman onu kontrol edecektir. Bunun için de temizlik sonrası tatilini yapacak Barbie’nin makyaj ve giyim işleri de aradan çıkmalıdır. Elinizi çabuk tutun ve Barbie’nin yakalanmadan işlerini bitirmesine destek olun.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top