Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Yamalı Yeni Yıl Kostümü Oyunu

Barbie’nin Yamalı Yeni Yıl Kostümü Oyunu

Barbie'nin Yamalı Yeni Yıl Kostümü Oyunu

Barbie’nin Yamalı Yeni Yıl Kostümü Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Güzeller güzeli meşhur prenses Barbie çocuklarımızın eğlence kaynağı olmaya devam ediyor. Daha önce de pek çok kez giydirme oyunlarında kendisini izleme fırsatımız olmuştur. Son zamanlarda artan ilgi ile birlikte bu tür oyunlara yenileri eklenmeye başladı. Barbie’nin Yamalı Yeni Yıl Kostümü oyunu da bunlardan bir tanesidir. Oyunu çok seveceksiniz.

Barbie’nin Yamalı Yeni Yıl Kostümü oyunu, adından da belli olduğu gibi Barbie için yeni yılda giyeceği bir güzel kostüm oluşturmayı konu etmektedir. Yeni yılın yaklaşması ile birlikte yeni yıl partisi için tatlı bir telaşa düşen güzel kız Barbie, bu konuda çok güç beğenir kişidir. Yeryüzünde üretilmiş en güzel kostümü bulur ve alır. Olmadığı durumlarda ise özel olarak yaptırır. Bu yıl da istediği tarzı bulamayan güzel prenses Patchwork yöntemi ile birlikte özel olarak güzel bir kostüm yaptırmak istemektedir.

Renklendirme ve biçimlendirme konusunda uygun modeli seçtikten sonra ekran yardımı ile birlikte kararınız verebilirsiniz. Oyunun son aşamalarına doğru Barbie ile ilgili diğer giyim seçeneklerini de ihmal etmeyin.

Bir önceki yazımızda Aşçı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Aşçı Barbie, Aşçı Barbie oyunu ve Aşçı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top