Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Yeni Bebeği Oyunu

Barbie’nin Yeni Bebeği Oyunu

Barbie'nin Yeni Bebeği Oyunu

Barbie’nin Yeni Bebeği Oyunu

Get Adobe Flash player

Barbie ile ilgili bugün önereceğimiz oyun da sizlerin beğeneceği türden bir oyun olacaktır. Barbie daha önce pek çok kez giydirme oyunlarına konu olmuştu. Hatta bu kategorinin öncüsüdür diyebiliriz onun için. Bu yüzden Barbie küçük hayranları tarafından ilgiyle takip ediliyor ve neredeyse onun bütün oyunlarını oynuyorlar. Barbie’nin Yeni Bebeği oyununu çok seveceksiniz.

Barbie’nin Yeni Bebeği oyununun amacı daha önceki alışık olduğumuz Barbie oyunları gibi değil de ailenin yeni üyesi bebeğinin doğumunda ona yardımcı olmaktır. Güzel prenses Barbie Ken ile evlendikten sonra ikinci çocuğu yapmaya karar verdiler. Kısa süre önce hamile olduğunu duyuran Barbie’nin doğum yapma günü için geri sayım başlamıştır. Barbie günler geçtikten sonra iyice sancı hissetmeye başlıyor. Evde kızı ile vakit geçirirken bir anda sancıları bastırıyor ve doğum anının geldiğini anlıyor. Acil olarak Barbie’ye yardım etmelisiniz.

Öncelikle doğum için bebek eşyalarını bebek çantaya toplamanız istenecek. Sonra ise acil hizmet olan 911 No’lu numarayı aramanız gerekiyor. Hastaneye yerleştirilen Barbie ile ilgili doktorluk görevini başarı ile yerine getirin. Bütün ameliyat işlemi için oyun sizleri yönlendirecektir.

Bir önceki yazımızda Barbie'ye Kış Kıyafeti Dikiyorum Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie oyunları, Barbie'ye Kış Kıyafeti Dikiyorum oyunu ve Barbie'ye Kış Kıyafeti Dikiyorum Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top