Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’nin Yeni Yıl Tarzı Oyunu

Barbie’nin Yeni Yıl Tarzı Oyunu

Barbie'nin Yeni Yıl Tarzı Oyunu

Barbie’nin Yeni Yıl Tarzı Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie‘nin davet ve organizasyon oyunları tüm hızıyla devam ediyor. Önceki oyunlarını bilenler tecrübelidir bu konuda. Özellikle giyim oyunları üzerine sürekli farklı versiyonlar deneyen Barbie tüm gittiği ortamlarda ya da katıldığı davetlerde en şık olmayı başarmıştır. Bugün de yine güzel bir davet oyunu ile karşımızda. Barbie’nin Yeni Yıl Tarzı oyunu ile çok eğleneceğinizi kolay bir şekilde belirtebiliriz.

Barbie’nin Yeni Yıl Tarzı oyununun konusu ise oyun adından anlaşıldığı gibi Barbie’nin yeni yıl için evinde düzenleyeceği partiye hazırlanmak olacaktır. Yeni yıla güzel bir şekilde girmek isteyen Barbie eğer şıklığını korursa tüm yılı o şekilde geçireceğine inanıyor. Bu yüzden dolayı en güzel olmayı planlayan Barbie çalışmalarını yoğunlaştırıyor. Sizlerin yardımıyla partiye en güzel şekilde hazırlanacaktır.

Öncelikle Barbie’nin saçlarına şekil vereceksiniz. Ekranda bulunan çok çeşit örnekler sizlere yardımcı olacaktır. Oyun yönlendirmelerine de dikkat edin. İstediğiniz tarzda bir saç modeli oluşturabilmeniz mümkün. Kısa, uzun ya da renkli renkli saçları belirleyebilirsiniz. Barbie sizlere güveniyor ve saçları için en güzelini seçeceğinize inanıyor.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin İlkbahar Stili Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin İlkbahar Stili ve Barbie'nin İlkbahar Stili oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top