Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’ye Sevgililer Günü Elbisesi Dik Oyunu

Barbie’ye Sevgililer Günü Elbisesi Dik Oyunu

Barbie'ye Sevgililer Günü Elbisesi Dik Oyunu

Barbie’ye Sevgililer Günü Elbisesi Dik Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Barbie ile ilgili son zamanlarda pek çok giydirme oyunu örneği görebilmekteyiz. Özel davetler olsun, günlük giyim olsun ya da sevdikleri ile ilgili olsun pek çok oyun var. Bugün ise sizlere daha öncekilerden pek de farklı olmayan bir oyun sunmak istedik. Barbie’ye Sevgililer Günü Elbisesi Dik oyunumuz sizleri yine çok eğlendirecektir.

Barbie’ye Sevgililer Günü Elbisesi Dik oyununda amaç oyunun isminden de anladığımız gibi Barbie için çok anlamlı bir gün olan sevgililer günü için elbise dikilmesini kapsamaktadır. Sevgililer günü hazırlıklarını bir bir tmamlayan Barbie’nin tek eksiği buluşma için giyeceği elbisedir. Daha önce de buna benzer bir oyun oynamış olabilirsiniz. Ancak bu sefer elbiseyi siz dikip tasarlayacaksınız. Modelleri Barbie belirledi ve sizlerden terzi işçiliği ricasında bulunmaktadır. İki çeşit elbise var. Bu elbiselerden birini seçip ekranda bulunan malzemeler ile birlikte dikim işlemine geçin. Ölçü işlemlerini tamaladıktan sonra güzel prensesin fiziğine uygun bir model çıkartın. İşlemlerinizi son aşamasında ise diktiğiniz güzel elbiseyi Barbie’nin üzerinde deneyin.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Sevgililer Günü Kostümü Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie oyunları ve Barbie'nin Sevgililer Günü Kostümü oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top