Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Barbie’yi Plaja Hazırla Oyunu

Barbie’yi Plaja Hazırla Oyunu

Barbie'yi Plaja Hazırla Oyunu

Barbie’yi Plaja Hazırla Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Süper Prenses Barbie gün geçtikçe muhteşem oyunlarını bize sunmaya devam ediyor. Daha önceki oyunlarında sevimli kız hayranları giyim oyunlarında, şirin erkek hayranları ise kendilerine hitap eden pek çok oyunda onu yalnız bırakmadılar. Bugün yine güzel bir küçük oyunla karşımıza çıkan Barbie, Barbie’yi Plaja Hazırla oyunu ile ilgi görmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Barbie’yi Plaja Hazırla oyununda amaç ise oyun adından belli olduğu gibi Barbie’nin plaja hazırlık sürecinde bakımını ve giyimlerini ele almaktır. Sıcak havaların da gelmesi ile birlikte Barbie deniz keyfi yapacaktır. Arkadaşlarıyla birlikte plan yapan ve güzel bir plaj tutan sevimli Prenses plajda giyeceği kostümleri de bir bir topladı. Gitmeden önce bakım yapmak isteyen Barbie’nin zamanı kısıtlı. Bunun için yardımcı arayan Barbie için yardıma ne dersiniz?

Öncelikle saç bakımını yapacaksınız. Saçlarını yıkayıp kuruttuktan sonra şekillendireceksiniz. Sonraki işleminiz ise cilt bakımı olacaktır. Ekranda maskeleri bulabilirsiniz. Bunlardan bir tanesini deneyin. En son olarak da giyim ve aksesuarları uygulayın. Barbie sayenizde plaja güzel bir şekilde hazırlanacaktır.

Bir önceki yazımızda Barbie'nin Havalı Saçları Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie'nin Havalı Saçları ve Barbie'nin Havalı Saçları oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top