Buradasın
Ana Sayfa > Cilt Bakımı > Başarılı Siyah Nokta Temizleyicileri

Başarılı Siyah Nokta Temizleyicileri

Başarılı Siyah Nokta Temizleyicileri

Cildimizdeki gözeneklerde biriken yağ ve kirler siyah noktaları meydana getirir. Oldukça bakımsız ve kötü bir görünüm sergileyen siyah noktalardan kurtulabilmek için burun bantları ve temizleyiciler kullanırız. Burun bantları hızlı bir çözüm sunsalar da uzun süreli değildir.

Siyah noktalardan kurtulmanın yanı sıra yeniden oluşumu da önlemek için düzenli olarak temizlememiz şarttır.

 

Siyah Nokta Temizleme Ürünleri

  • Clean&Clear Siyah Nokta Temizleyicisi

Krem formundaki bu ürünü cildinize nazikçe uygulayıp ılık su ile durulayabilirsiniz. Düzenli kullanım ile gözenekleri temizler ve nefes almasını sağlar. Jojoba yağı ile de cildinizi aynı zamanda besler ve nemlendirir.

 

  • Neutrogena Visibily Clear Siyah Nokta Temizleyicisi

Oldukça başarılı olan bu ürün gözenekleri yağ ve kirden hızlıca arındırma özelliğine sahiptir. Düzenli olarak kullanılmalıdır.

 

  • Nivea Visage T bÖlgesi Temizyeci Bant

T Bölgesindeki siyah noktaları temizleyen bu ürün bölgeye uygulanır ve ıslatılır. Bir süre sonra yavaşça ciltten alınır. Hızlı çözüm isteyenler için ideal olan bu ürün meyve asitleri ile aynı zamanda cildi besler.

 

  • Watsons Yeşil Çaylı Burun Bandı

Yeşil çayın vücudumuza olan faydalarını bilmeyen yoktur. Yeşil çaylı Watsons bandı sayesinde siyah noktalardan hızlıca kurtulur, aynı zamanda da cildinizi rahatlatırsınız. Oldukça memnun kalacağınızı düşünüyoruz.

 

  • Rival de Loop Pure Skin Temizleyici

Rival’in temizleyicileri burnun yanı sıra alın ve çenede de başarılıdır. Bant uygulaması ile siyah noktalardan kurtulursunuz.

 

  • Diadermine Arındırıcı Siyah Nokta Bantları

Burnunuza uygulayacağınız bu bantlar sayesinde kısa ve etkili bir çözüme kavuşursunuz.

Bir önceki yazımızda Mineral Makyaj Hakkında Bilinmesi Gerekenler başlığı içeren makalemizde mineral içerikli makyaj urunleri, mineral makyaj nedir ve mineral makyaj ürünleri hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top