Buradasın
Ana Sayfa > Cilt Bakımı > Başarılı Tüy Dökücü Krem Markaları

Başarılı Tüy Dökücü Krem Markaları

Başarılı Tüy Dökücü Krem Markaları

Tüylerinizden kısa sürede ve daha pratik olarak kurtulmak için tüy dökücü kremler kullanabilirsiniz. Ancak tüyler köklerinden alınmadığı için çok uzun süreli bir çözüm de beklememelisiniz. Ancak aceleniz varsa tüy dökücü kremler büyük bir kurtarıcı olacaktır. Tüylerinizi dökerken aynı zamanda cildinizi besleyen ve nemlendiren ürünleri tercih etmeniz yerinde olacaktır.

Önemli bir noktayı hatırlatmak isteriz, kremleri tavsiye edilen süreden daha uzun süre cildinizde bekletmeniz kesinlikle önerilmez.

 

Başarılı Tüy Dökücü Kremler

  • Lapiden

Tüm kadınlar tarafından bilinen Lapiden Tüy Dökücü Kremin kullanımı oldukça pratiktir. Krem bölgeye uygulandıktan sonra 5 dk beklenmesi gerekir. Daha sonra spatula yardımı ile kremle birlikte tüylerinizi de temizleyebilirsiniz. Dudak üstü bölgesi için de tercih edilen bu kremi kol ve bacak bölgesinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

  • Veet Tüy Dökücü

Veet krem de konusunda oldukça başarılı bir tüy dökücüdür. Genelde bacak bölgesinde kullanılan kremi uyguladıktan sonra 5 dk. bekleyin ve daha sonra su yardımı ile durulayın.

 

  • Sesu Tüy Dökücü

Oldukça bilinen ve sıklıkla tercih edilen bir tüy dökücü olan Sesu’nun aloeveralı ve lavantalı ürünleri ile tüylerinizden arınırken hoş kokulu bir cilde de sahip olursunuz.

 

  • Depitak Tüy Dökücü

Oldukça eski bir tüy dökücü krem olan Depitak oldukça başarılıdır. Erkeklerin de kullanabileceği kremler üreten Depitak2ı kollarınızda ve bacaklarınızda kullanabilirsiniz.

 

  • Pronver Tüy Dökücü

Bitkisel içerikli bir krem olan Pronver içeriğindeki aloevera ve E vitamini sayesinde cilde zarar vermeden tüylerden arındırır ve nemlendirir

 

  • Saten Tüy Dökücü

Oldukça ferah bir kokusu olan Saten’in içeriğindeki E vitamini cildinizi besler. Böylece tüylerinizden arınmasının yanı sıra yumuşak ve parlak bir cilde de sahip olursunuz.

 

  • Emmak Tüy Dökücü

Sert Tüyler üzerinde de etkili olan bu kremin kullanımı oldukça doğaldır. Parfümlü olması kadınların ilgisini çekmektedir. Erkekler tarafından da kullanılabilir.

 

  • Gilda Tüy Dökücü

Ürünün kullanımı oldukça kolaydır. Bu krem de parfümlü bir içeriğe sahiptir. Bu nedenle koku konusunda hassassanız iyi bir tercih olacaktır.

 

  • Tüyo Tüy Dökücü Krem

Temizlediğiniz bölgeye Tüyo kremi uygulayıp bir süre bekleyin. Daha sonra su yardımı ile tüylerinizden kolayca arınabilirsiniz.

Bir önceki yazımızda Yüz Lekeleri başlığı içeren makalemizde yüz lekeleri, yüz lekeleri için bakım ve Yüz Lekeleri nasıl geçer hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top