Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Barbie Oyunları > Bebek Bakıcısı Barbie Oyunu

Bebek Bakıcısı Barbie Oyunu

Bebek Bakıcısı Barbie Oyunu

Bebek Bakıcısı Barbie Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Dünyaların şirin prensesi Barbie bugün karşımıza farklı bir oyunla çıkıyor. Daha önceden giyim oyunlarında görmeye alışık olduğumuz prenses bugün de iddialı. Çok güzel ve ilginç bir konseptle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Barbie’nin yeni oyunu Bebek Bakıcısı Barbie oyunudur. Oyun ile birlikte keyifli dakikalar sizleri beklemektedir.

Bebek Bakıcısı Barbie oyununun konusu oyunun isminden de tam olarak anlaşılabileceği gibi Barbie’nin bebek bakıcılığı yapmasını belirtmektedir. Barbie bebekleri çok sevmektedir. Bunun için de bebek baktığı bir günde onu görebiliyoruz. Barbie bebek bakarken bir yandan da güzel görünmeyi ihmal etmiyor. Barbie bebeğe bakarken siz de bir yandan onu hazırlayacaksınız. Barbie’nin seçeceğiniz kıyafetler ile birlikte yükü hafifleyecek, aynı zamanda da müthiş görünecektir.

Ekranda bulunan yönlendirmeler eşliğinde keyifli bir oyun çıkarabilirsiniz. Barbie için en güzel kıyafetler ekranda yer alıyor ve sizler de Barbie için en güzel kıyafeti seçeceksiniz. Bebek bakıcılığını çok iyi bir şekilde yapan ve rahat olmak isteyen Barbie, şık kıyafetlerle birlikte bu rahatlığı artırmak istiyor.

Bir önceki yazımızda Barbie Rusyada Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie Rusyada ve Barbie Rusyada Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top