Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Bebek Juliet’in Göz Tedavisi Oyunu

Bebek Juliet’in Göz Tedavisi Oyunu

Bebek Juliet'in Göz Tedavisi Oyunu

Bebek Juliet’in Göz Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçük ve ilginç oyunlar gün geçtikçe artıyor. Masal ve çizgi film karakterleri de bu tür oyunlara konu olmaktadırlar. Ameliyat ve tedavi oyunlarının baş kahramanları olan bu tür karakterlerin yanına farklı olarak karakterler de katılabilmektedir. Bebek Juliet’in Göz Tedavisi oyununu oynarken çok eğleneceksiniz.

Bebek Juliet’in Göz Tedavisi oyununda amaç, bebeğin gözlerinin bozulması ve tedavi edilmesini konu etmektedir. Bebek Juliet, son zamanlarda gözleriyle ilgili şikayetlerini iletmektedir. Ancak bunu tam olarak ifade edememektedir. Bir gün sinemaya giderler ve iyi göremediğini dile getirir. Bu durumu ciddiye alan ailesi bebeği artık bir göz doktoruna götürmeye karar verir. Göz doktorluğu için görev sizlere düşmektedir ve bebek Juliet’i iyileştirip iyileştirmemek sizin elinizdedir.

Göz muayenesi için ekranda bulunan malzemeleri kullanacaksınız. Birkaç gerekli tetkikleri yapmanız istenecek. Ekrandaki yönlendirmeler sayesinde muayene ve tedaviyi rahatlıkla yapacaksınız. Bebek Juliet iyileşmesi konusunda sizlerden yardım dilemektedir. Bebek Juliet’in sevimli ve çaresiz halini gördükçe onu hızlı bir şekilde tedavi etmek isteyeceksiniz. Bebek iyileştiğinde çok mutlu olacaktır.

Bir önceki yazımızda Hello Kitty'nin Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Hello Kitty, Hello Kitty'nin Tedavisi ve Hello Kitty'nin Tedavisi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top