Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Bebek Lulu’nun Diş Tedavisi Oyunu

Bebek Lulu’nun Diş Tedavisi Oyunu

Bebek Lulu'nun Diş Tedavisi Oyunu

Bebek Lulu’nun Diş Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Siz sevimli küçükler için bebek karakterler oyunların vazgeçilmez neşe kaynağıdır. Bu yüzden pek çok küçük oyunlara konu olur bebekler ve tedavi oyunlarında baş rolü oynarlar. Masal kahramanları da öyle. Çocukların beğenerek takip ettiği masal kahramanları da çok sevilen oyunlarda yer alabiliyor. Bebek Lulu’nın Diş Tedavisi oyununu oynarken çok eğleneceksiniz.

Bebek Lulu’nın Diş Tedavisi oyunu, bebek karakter Lulu’nun dişleriyle ilgili problem yaşaması ve tedavi edilmesini konu etmektedir. Bebek Lulu, son zamanlarda çocukluğun da verdiği tembellik ile pek çok şekerli ve kakaolu gıdalar tüketmiş. Taptaze dişleri bu tür gıdalara çabuk pes etmiş ve çürümeye yüz tutmuştur. Bebek Lulu sık sık ağrı çekiyor ve bunun yanı sıra diş görünümünü de beğenmiyor. Bu durumdan yakınan Lulu artık tedavi olmak istiyor. Bunun için de sizlerden yardım istiyor.

İlk işlem diş kalıntılarını temizlemek olacak. Ekranda bulunan malzemeleri yönlendirmeler eşliğinde doğru bir şekilde kullanın. İşlem tam bitene kadar sorunlu olan bölgede malzemeyi tutun. Bebek Lulu düzeldiğinde çok mutlu olacaktır.

Bir önceki yazımızda Justin'in Diş Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Justin'in Diş Tedavisi, Justin'in Diş Tedavisi oyunu ve Justin'in Diş Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top