Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Bebek Minnion’un Diş Tedavisi Oyunu

Bebek Minnion’un Diş Tedavisi Oyunu

Bebek Minnion'un Diş Tedavisi Oyunu

Bebek Minnion’un Diş Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Çılgın Hırsız oyunları ve çizgi filmlerini duymuşsunuzdur. Ya da çeşitli oyun alanlarında pek çok defa adından söz ettirmişlerdir. Bu sevimli dünyanın ana karakteri ise Minnion’dur. Minnion karakterini de birçok çocuk oyunlarında artık sık bir şekilde görebilmekteyiz. Bu sefer karşınızda Minnion’un bebek hali var. Bebek Minnion’un Diş Tedavisi oyununu oynarken siz değerli küçükler çok eğleneceksiniz.

Bebek Minnion’un Diş Tedavisi oyunu, sevimli karakter Minnion’un bebek halinin dişinden dolayı hastalanması ve tedavi edilmesini amaçlamaktadır. Bebek Minnion, son zamanlarda yemesine ve içmesine dikkat etmemiştir. Bu yüzden dolayı bazı sağlık sorunlarının yanı sıra dişleriyle ilgili de problem yaşamaktadır. Dişleri sararmış ve çürümeye başlamıştır. Son günlerde ağrı da çeken Minnion artık tedavi olmak ister. Sizler bu konuda bebek Minnion’un kurtarıcısı olacaksınız.

Ekranda birçok diş tedavi malzemesi bulunmaktadır. Bu malzemeleri doğru ve hızlı bir şekilde kullanmanız gerekiyor. Bebek Minnion ısrarcı ve acil bir şekilde sağlığına kavuşmak istiyor. Bebek Minnion iyileştiğinde mutlu olacak, sizlere teşekkür edecektir.

Bir önceki yazımızda Bebek Lulu'nun Diş Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Bebek Lulu'nın Diş Tedavisi oyunu, Bebek Lulu'nun Diş Tedavisi Oyunu Oyna ve Diş Tedavisi oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top