Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Bebek Monster Diş Tedavisi Oyunu

Bebek Monster Diş Tedavisi Oyunu

Bebek Monster Diş Tedavisi Oyunu

Bebek Monster Diş Tedavisi Oyunu

Get Adobe Flash player

Karlar Ülkesi ve Monster High dünyalarını çizgi film, masal ve oyunlarda sık sık duymuşsunuzdur. Son zamanlarda tedavi oyunlarına konu olan bu sevimli dünyaların karakterlerini çeşitli oyunlarda görebilmekteyiz. Monster High’in yeni üyelerinden bir bebeğin tedavisi ile ilgili bugün güzel bir oyun öneriyoruz sizlere. Bebek Monster Diş Tedavisi oyununu oynarken çok eğleneceksiniz.

Bebek Monster Diş Tedavisi oyunu, tatlı bebeğin dişinden hastalığını ve tedavi sürecini içermektedir. Bebek Monster, bebeklik döneminin verdiği diş sıkıntısı sebebiyle diş doktoruna götürülür. Diş doktoru olarak sizlerin görev alacağı bölümde bebek zaman zaman huysuzluk da çıkarmaktadır. Acil ve doğru bir tedavi ile kısa sürede bebeği iyileştirmeniz mümkün. Tez canlı bebek huysuzlandığında oyuncaklar ile sakinleşebilmektedir. Bu şekilde bebek korkusunu da aşabilmektedir. Sonrasında ise bebeğin diş tedavisi için gerekli malzemeleri kullanın. Ekranda bulunan yönlendirmeler ile kolay bir şekilde diş tedavisi uygulayabilirsiniz. Bebek Monster iyileşmek için sabırsızlığını artırıyor. Aceleci bebek için hızlı olmanız şart. Bebeğin iyileştiğinde utlu görünmesi sizi de sevindirecektir.

Bir önceki yazımızda Justin Bieber'in Kulak Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Justin Bieber, Justin Bieber'in Kulak Tedavisi ve Justin Bieber'in Kulak Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top