Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Bebek Bakma > Bebek Monster High Hayvanları Oyunu

Bebek Monster High Hayvanları Oyunu

Bebek Monster High Hayvanları Oyunu

Bebek Monster High Hayvanları Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Monster High masal dünyasının sevimli kahramanları oyunlara konu olmaya devam ediyor. Küçük çocukların televizyonlarda çizgi filmlerden tanıdığı bu sevimli kahramanlar artık oyunlarda da yer alıyor. Küçük büyüklü, kız erkek herkesi zevkle oynayacağı bu oyun ile keyifli dakikalar geçireceksiniz. Bebek Monster High Hayvanları oyunu için hiç beklemeyin ve bu zevkli oyunun şahidi olun.

Bebek Monster High Hayvanları oyununun konusu Monster High bebekleri ile birlikte hayvanlarının bakımını yapmak olacaktır. Monster High’in sevimli karakterlerinin hayvanları bakıma muhtaçtır. Acil bir şekilde bakımı yapılması gereken hayvanlar için küçük kızlarla birlikte bunu gerçekleştireceksiniz. Küçük kızlar da tam olarak bakımlarını becerememektedirler. Haydi durmayın ve bu şirin hayvanların bakımını gerçekleştirin.

Bakımını yapacağınız hayvanlardan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Hayvanların üzerine bir kere tıklamanız onu seçmeniz için yeterli olacak. Diğer sevimli hayvanlar için farklı türde bakımlar uygulayabilirsiniz. Bakıma ihtiyacı olan bu sevimli hayvanların temizliğini istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bakımını yaptığınız hayvan çok güzel ve çok mutlu görünecektir.

Bir önceki yazımızda Kapak Kızı Barbie Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Kapak Kızı Barbie oyunu ve Kapak Kızı Barbie Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top