Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Bebek Prensesin Tedavisi Oyunu

Bebek Prensesin Tedavisi Oyunu

Bebek Prensesin Tedavisi Oyunu

Bebek Prensesin Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Küçük oyun sevenlere güzel bir önerimiz var bugün. Özellikle küçüklerin vazgeçilmez oyunları arasında yer alan tedavi oyunlarında masal kahramanları görüyoruz. Bu seferki oyun sizler için farklı bir karakter koyduk. Bebekleri belki de hiç bu kadar çaresiz ve tatlı görmemişsinizdir. Bebek Prensesin Tedavisi oyununu oynarken çok eğleneceksiniz.

Bebek Prensesin Tedavisi oyununun amacı, isminden de anlaşıldığı gibi prenses bebek karakterinin hastalanmasını ve tedavi edilmesini kapsamaktadır. Sevimli karakter bebeğimiz, evde oynarken merdivenlerden kayıp düşmüştür. Ailesi tarafından apar topar hastaneye kaldırılan bebeğin durumu çok kötüdür. Bebek prenses sizlerden yardım istiyor ve hemen iyileşmesi konusunda istekte bulunuyor. Sevimli bebeğin tedavisini sizler yapacaksınız. Oyun ekranında bulunan tedavi malzemelerini tek tek, doğru bir şekilde kullanmanız gerekecek. Kimi malzemeler sağ tarafta, kimi malzemeler ise sol tarafta bulunmaktadır. Bebeğimiz canı çok yanmakta ve dayanılmaz bir görüntü içerisindedir. Gayretli çalışmalarınız sonrası bebek prenses iyileşecek ve eski sağlığına kavuşup oyunlarına devam edecektir. Tedavi sonlandıktan sonra bebek çok mutlu görünecek ve sizlere teşekkür edecek.

Bir önceki yazımızda Kalp Ameliyatı Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunu, ilginç oyun ve Kalp Ameliyatı oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top