Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Bebek Sofia’nın Tedavisi Oyunu

Bebek Sofia’nın Tedavisi Oyunu

Bebek Sofia'nın Tedavisi Oyunu

Bebek Sofia’nın Tedavisi Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Son zamanlarda oyunlarda adını sıkça duyduğumuz ve küçüklüğümüzün vazgeçilmez kahramanları yeni ve ilginç oyunlar ile tekrardan kaşımıza çıkıyor. Prenseslerin en güzel Sofia bugün bebeklik hali ile karşımızda. Bebek Sofia’nın Tedavisi oyununu çok seveceksiniz; onun tedavisine yardımcı olarak mutluluğuna şahit olacaksınız.

Bebek Sofia’nın Tedavisi oyununun amacı ise adından da anladığımız gibi Sofia’nın hastalığı ve tedavi süreci ile ilgilidir. Bebek Sofia, arkadaşlarıyla balkonda oynarken eşik bölmesine ayağı takılmış ve oyuncakların üzerine düşmüştür. İnce küçük parçalar vücudunun farklı bölgelerine batmıştır. Aşırı şekilde canı yanan ve ağlamaya devam eden Sofia için acil olarak tedavi şart. Bunun için de sizler tedavi eden doktor görevini alacaksınız. Ne kadar hızlı ve doğru işlem yaparsanız o kadar az Sofia’nın canı yanmış olacak. Oyun ekranının çeşitli yerlerinde tedavi gereçleri bulunmaktadır. Malzemelerin sırası geldiğinde uyarı ışığı yanar. Siz de işlem sırasını iyi takip edip malzemeleri hemen kullanmalısınız. Krem, buz gibi malzemeler ile yaralar çabucak iyileşecektir. Batan parçaları da çıkaracaksınız. Sofia iyileştiğinde çok mutlu olacaktır.

Bir önceki yazımızda Huysuz Uzaylı'nın Beyin Ameliyatı Oyunu başlığı içeren makalemizde ameliyat oyunları, Huysuz Uzayli'nın Beyin Ameliyatı ve Huysuz Uzayli'nın Beyin Ameliyatı oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top