Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Bebek Tuana Grip Oluyor Oyunu

Bebek Tuana Grip Oluyor Oyunu

Bebek Tuana Grip Oluyor Oyunu

Bebek Tuana Grip Oluyor Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Masal kahramanlarının ardından çeşitli olarak oyunlarda gördüğümüz karakterler de var. Küçük kız çocuklarının vazgeçilmez karakterleri arasında yer alan Barbie son zamanların fenomen oyun karakteridir. Ancak zaman zaman farklı karakterler de görebiliyoruz. Mesela Tuana karakteri de bir deyişle oynayabileceğiniz güzel tedavi oyunları arasında yer almaktadır. Bebek Tuana Grip oluyor oyununu çok seveceksiniz.

Bebek Tuana Grip oluyor oyununun amacı oyunun adından da anlaşıldığı gibi Tuana adlı karakterin hastalanması ve tedavi edilmesini konu ediyor. Sevimli bebek Tuana annesiyle birlikte parka gitmiştir. Havalar birden ısınmış ve bu güzel havadan yararlanarak annesiyle parkta oynamak istiyor. Ancak ani hava değişiminden olması gerek Tuana bebek birden rahatsızlanıyor. Rahatsızlanmasıyla birlikte annesi onu apar topar eve getiriyor. Zamanla hastalığı gribe dönüşen bebek hastaneye götürülüyor.

Bebeğin burnu akıyor ve ateşi çıkıyor. Tuana’ya hemen acil bir müdahale yapılması gerekiyor. Bunun için de ekran da yer alan hemşire listesini uygulayacaksınız. Ekranda bulunan cihaz ve yönlendirmeler eşliğinde Tuana bebeği iyi edeceksiniz. Tuana bebek sizin sayenizde iyileşecek.

Bir önceki yazımızda Barbie İle Objeleri Topla Oyunu başlığı içeren makalemizde Barbie, Barbie İle Objeleri Topla ve Barbie İle Objeleri Topla Oyunu hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top