Buradasın
Ana Sayfa > Genel > Beren Saat Fotoğrafları

Beren Saat Fotoğrafları

Beren Saat Kimdir?

1984 yılında doğan Beren Saat şuan 31 yaşındadır. Beren Saat boyu 1,63 m’dir. 2014 yılında ünlü pop sanatçısı Kenan Doğulu ile evlenmiştir. Beren Saat dizi resimlerinden oyuncunun farklı karakterde ki hallerini detaylı olarak görebilir ve inceleyebilirsiniz. Son yılların aranılan başarılı isimleri arasında gelen genç oyuncu Beren Saat pozları fiziğinin güzelliğinide ortaya çıkarmaktadır. Kariyerinde başarılı bir çizgi süren oyuncu 2015 yılında Kösem Sultan rolü ile ekranlara gelecektir.

Beren Saat, Beren Saat resimleri, Beren Saat kıyafetleri, Beren Saat dizi resimleri, Beren Saat pozları

Beren Saat kıyafetleri arasında en çok dikkat çekenler kuşkusuz iyi bir çıkış yakaladığı Bihter karakterinin giysileridir. Aşkı Memnu karakteri oyuncunun zirvede ki yerini belirlemiştir. Yapımcıların dizilerinde oynatmak için can attığı Beren Saat son olarak rol aldığı reklam filmi ile de ekranlara gelmektedir. Beren Saat Arçelik reklamında kocası Kenan Doğulu ile rol almıştır.

Bir önceki yazımızda Yoğurt Maskesi ve Peeling başlığı içeren makalemizde yoğurt ile peeling, yoğurt maskesi nasıl yapılı ve Yoğurt Maskesi ve Peeling hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top