Buradasın
Ana Sayfa > Kız Oyunları > Ameliyat Oyunları > Beyzayı Diş Tedavisine Hazırla Oyunu

Beyzayı Diş Tedavisine Hazırla Oyunu

Beyzayı Diş Tedavisine Hazırla Oyunu

Beyzayı Diş Tedavisine Hazırla Oyunu Oyna

Get Adobe Flash player

Çok sık oyun oynayanların farklı olarak denediği bir tür daha var; özellikle küçük kesime hitap eden küçük tedavi oyunları. Son zamanlarda çocukların ilgisini çeken bu tür oyunlarda masal kahramanları dışında farklı karakter de görebiliyoruz. Beyzayı Diş Tedavisine Hazırla oyununu oynarken çok eğleneceksiniz.

Beyzayı Diş Tedavisine Hazırla oyununun amacı, uygulamanın adından da anlaşılacağı gibi bebek Beyza karakterinin hastalığını ve tedavi edilme sürecini kapsamaktadır. Beyza, çocuk evresinin vermiş olduğu doğallıkla diş çıkarma dönemine girmiştir. Ancak dişlerini çıkardıktan sonra yeni dişleri bile çabucak çürümeye başlamıştır. Beyzanın dişlerini beyazlamasında ona yardımcı olacaksınız. Beyza yakındığı bu durum için ailesi tarafından doktora götürülür. Tedavi için öncelikle Beyzayı hekime gitmeden önce ailesi yıkamaktadır. Gitmeden önce yine ailesi rolünü sizler yapacaksınız ve Beyzayı yıkayacaksınız. Yıkadıktan sonra bezini takıp üzerini giydireceksiniz. Diş hekimi için hazırlıklar tamamlanır ve Beyza tedaviye gider. Ekranda bulunan diş tedavi malzemelerini kullanarak Beyzanın beyaz dişlere kavuşmasını sağlayın. Beyza, beyaz dişlerini görünce çok mutlu olacak ve sizlere teşekkür edecek.

Bir önceki yazımızda Bebek Prensesin Tedavisi Oyunu başlığı içeren makalemizde Bebek Prensesin Tedavisi, Bebek Prensesin Tedavisi oyunu ve Bebek Prensesin Tedavisi Oyunu Oyna hakkında bilgiler içermektedir.

Bir Cevap Yazın

Top